statystyki szczegółowe

Aktualności

WYGRANA W DERBACH !

• autor: AdexTG, 2014-08-31 14:02

Dzisiejszego poranka zawodnicy Tarnowiczanki po emocjonującym spotkaniu pokonują zespół Dramy Zbrosławice 1:2 (1:2). Zawody nie rozpoczęły się pomyśle dla naszej drużyny, nieco przestraszeni nazwiskami w zespole gospodarzy daliśmy się zepchnąć do obrony, a zawodnicy Zbrosławic stwarzali sobie masę sytuacji podbramkowych. W efekcie już w 10 minucie bramkę dla Dramy zdobył Maciej Nowak. Na nasze szczęście po kwadransie gra się uspokoiła a spotkanie bardziej wyrównało. W 32 minucie po ładnej akcji i zgraniu głową Łukasza Dembińskiego bramkę z ostrego kąta zdobywa kapitan, Michał Jasiok. Po chwili, bo w 39 minucie drużyna Tarnowiczanki już prowadziła w spotkaniu, dośrodkowanie Michała Jagodzińskiego, pięknym wolejem wykańcza Łukasz Dembiński. Po przerwie to gospodarze próbowali atakować, jednak Michał Jasiok był tego dnia zaporą nie do przejścia, warto również zwrócić uwagę na świetną grę Artura Kowalewskiego dla którego był to szczególny mecz, gdyż wcześniej występował właśnie w drużynie ze Zbrosławic. Pomimo dobrych okazji dla obydwu stron, wynik spotkania nie uległ już zmianie, i Tarnowiczanka zdobywa w derbowym pojedynku trzy punkty !