statystyki szczegó³owe

Aktualno¶ci

Przysz³o¶æ Nowe Chech³o 0 - 1 TS TARNOWICZANKA

• autor: TST, 2017-10-22 15:07

Po ciekawym i zaciêtym spotkaniu Tarnowiczanka wygrywa z Przysz³o¶ci± Nowe Chech³o na ich terenie 1 - 0. Mecz rozpocz±³ siê od spokojnego badania siê obu dru¿yn wzajemnie. Tanowiczanka po ok 15 minutach zaczê³a stwarzaæ sobie sytuacje, których niestety nie zdo³ali¶my wykorzystaæ, mo¿e nie by³y to sytuacje stu procentowe ale ka¿da z nich z odrobin± szczê¶cia mog³a zakoñczyæ siê bramk±. Gospodarze równie¿ dawali o sobie znaæ, jednak¿e wynik I po³owy tj: 0 - 0 by³ sprawiedliwy. W drugiej po³owie to gospodarze przejêli inicjatywê i atakowali do¶æ czêsto bramkê Tarnowiczanki. Mo¿na powiedzieæ, ¿e gdyby Chech³o wykorzysta³o swoje sytuacjê to na pewno to oni schodzili by z boiska zwyciêsko, tak siê jednak nie sta³o, gdy¿ z trzech stu procentowych sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem nie wykorzystali ¿adnej ale swoj± drog± bramkarz Tarnowic Piotr Gonera rozegra³ w tym dniu rewelacyjne spotkanie ratuj±c wielokrotnie z opresji obronê Tarnowiczanki. Stare porzekad³o mówi, ¿e "nie wykorzystane sytuacje siê mszcz±" co sprawdzi³o siê w tym spotkaniu gdy w 70 minucie spotkania po ataku Tarnowiczanki faulowany w polu karnym Przysz³o¶ci zosta³ (powracaj±cy po kontuzji)  nasz napastnik Grzegorz Pa³ek sêdzia bez wahania wskaza³ na 11 metr. Rzut karny pewnie na bramkê zamieni³ Bartek ¯egleñ i tego wyniku (1-0) Tarnowiczanka nie odda³a ju¿ do koñca spotkania. Wynik móg³ zmieniæ siê na nasz± korzy¶æ bo w ostatnich 10 minutach Tarnowice stworzy³y 3 dogodne sytuacje, jednak¿e znowu brak³o wykoñczenia. Z boiska schodzimy zwyciêsko z 3 punktami i co wa¿ne bez straty bramki. Pochwaliæ nale¿y idealny stan boiska Przysz³o¶ci Nowe Chech³o i w sferze marzeñ pozostaje chyba fakt by wszystkie boiska na poziomie amatorskich rozgrywek by³y takiej jako¶ci jak boisko w Nowym Chechle...