Aktualności

Nowy news

• autor: PatrykTarnowice, 2018-11-17 17:25

Seniorzy

W sobotnie południe podopieczni trenera Grzegorza Warcaby wybrali się na Strzybnicę mierzyć się z druga drużyną tamtejszej Unii. Sędzia rozpoczął mecz, początek spotkania z niewielką przewagą dla Unii, po czasie nasi złapali grę i do końca pierwszej połowy prowadzimy wyprowadzając ataki, dostajemy szansę na zdobycie pierwszej bramki poprzez rzut karny, niestety Tomasz Masterniak uderza nad bramką przeciwnika, niespełna 2 minuty później Jan Kalinowski wywalczył dla nas rzut wolny, będąc faulowanym na 17m przez bramkarza Unii, niestety i ta sytuacja została nie wykorzystana, w ostatnich minutach pierwszej połowy szanse na zdobycie bramki ma Marcin Swat, mija się on jednak z piłką, kończymy pierwszą cześć z wynikiem 0:0. Druga połowa od początku dla nas, po błędzie w napadzie przeciwnicy wychodzą z kontrą, nie fortunne zagranie ręką naszego obrońcy i w 50min spotkania po rzucie karnym przegrywamy 1:0, "nie wykorzystane sytuację się mszczą". Jednak nie spuszczam głowy w dół i walczymy dalej, bo już w 60min dostajemy szansę odrobienia wyniku w postaci kolejnego rzutu karnego, do którego tym razem podchodzi "niezawodny" Paweł Jasiok, wyrównując wynik tego spotkania. Daje nam to nadzieje na zdobycie upragnionych 3pkt, prowadzimy grę, walcząc pod bramką przeciwnika zdobywamy rzut rożny, wykonuje go Krzysztof Maruszewski, idealnie wrzucając piłkę na Marcina Swata, który umieszcza ją w bramcę. Prowadzimy 2:1, niestety chwila nie uwagi przeciwnik wychodzi z kontrą, błąd naszego bramkarza i przeciwnicy wyrównują wynik tego spotkania na 2:2 w 88min. Nie udaje nam się naprawić błędu i oddajemy 2 pkt na własne życzenie.

Skład: Piotr Gonera, Maciej Majer, Paweł Jasiok, Grzegorz Jergla, Szymon Kępka, Jan Kalinowski, Michał Skrzypulec, Krzysztof Maruszewski, Tomasz Masternak, Mateusz Zwierzykowski, Marcin Swat.

Rezerwowi: Patryk Kotala, Paweł Kłodawski, Ryszard Mysliwczyk, Adam Osadnik.

Trener: Grzegorz Warcaba.