Aktualności

Seniorzy

• autor: PatrykTarnowice, 2018-11-29 02:01

Seniorzy

W sobotnie południe podopieczni trenera Grzegorza Warcaby podejmowali na swoim terenie drużynę Orzeł BobrownikiMecz rozpoczął się fatalnie, po stracie piłki w początkowych minutach gry, Kotala Patryk fauluje przeciwnika w polu karnym, sędzia dyktuje rzut karny, przegrywamy już od pierwszym minut 1:0. Zła passa Tarnowic trwa dalej niespełna kilka minut po stracie pierwszej bramki, tracimy piłkę w środku pola, przeciwnicy wykorzystują to na swoją korzyść zdobywając kolejną bramkę, tym samym prowadząc 2:0. Zdaje się że zawodnicy Tarnowiczanki wkraczają na dobre tory i zaczynają prowadzić grę, zdobywając co kolejną sytuację pod bramką przeciwnika, niestety pech chciał że sędziowie wybrali grę po stronie przeciwnika, ignorując faule ze strony przeciwnika prowadząc grę dalej.Drugą połowę zaczynamy lepiej niż poprzednią zmiany taktyczne w przerwie wydawały się wyjść na dobre, niestety błąd komunikacji w obronie i przeciwnicy zdobywają już 3 bramkę ustanawiając wynik 3:0. Nadzieją na zdobycie honorowej bramki mógł się okazać Paweł Jasiok, był on jednak faulowany w polu karnym sędzia nie dyktuje rzutu karnego, w efekcie zamieszania Paweł musi opuścić bosiko. Do końca meczu gramy w 10, co w efekcie prowadzi do stracenia kolejnej bramki, 4:0. Końcówkę meczu zyskując "honorową bramkę" po dobiciu po raz 3 zdobywa Marcin Swat. Mecz kończy się z wynikiem 4:1, brak gry w wykonaniu naszych zawodników na dobór tego przeciwko nam nie tylko stała jedenastka z Orła ale także sędziowie który pod każdym względem dyktowali mecz na rzecz rywala, fatalne zakończenie tej rudny.

Kończymy rundę jesienną plasując się na 11 miejscu w tabeli z dorobkiem 14 punktów

Skład: Maciej Majer, Paweł Jasiok, Grzegorz Jergla, Szymon Kępka, Jan Kalinowski, Michał Skrzypulec, Krzysztof Maruszewski, Patryk Kotala, Tomasz Masternak, Marcin Swat.

Rezerwowi: Adam Osadnik, Paweł Kłodawski, Ryszard Mysliwczyk.

Trener: Grzegorz Warcaba