herb LKS Żyglin
LKS Żyglin   TS Tarnowiczanka

2014-10-25, 14:30

Czas spotkania: 90 min.

Niestety, po raz kolejny zawodnicy Tarnowic schodzą z boiska pokonani. Chodź w dzisiejszym meczu gra zawodników TS-u wyglądała już dużo lepiej niż w poprzednich spotkaniach to niestety brakło nam trochę szczęścia pod bramką Żyglina. Niestety przegrywamy 3-1 po ewidentnych błędach bramkarza i obrony. Miejmy nadzieje, że w końcu przyjdzie przełamanie i trochę więcej wiary w Siebie bo jak można było zauważyć przez pewne momenty spotkania z Żyglinem dało się kontrolować spotkanie.

bramkę w 46 minucie zdobył G. Pałek po asyście Ł.Dembińskiego.

herb TS Tarnowiczanka Informacje o kadrze TS Tarnowiczanka

1. Marcin Pogorzelski
2. Krzysztof Durczok
3. Grzegorz Jergla
4. Paweł Jasiok ??ta kartka
5. Jarosław Dembiński
6. Marcin Panońko
7. Paweł Rulik
8. Michał Jasiok kapitan
9. Mateusz Pietryga  zmiana 70" Michał Jagodziński
10. Łukasz Dembiński  (1 asysta)
11. Grzegorz Pałek bramka

herb TS Tarnowiczanka Prezentacja graficzna składu drużyny TS Tarnowiczanka

Grzegorz Jergla
Paweł Jasiok
Grzegorz Pałek
Paweł Rulik
Jarosław Dembiński
Michał Jasiok
Marcin Pogorzelski
Łukasz Dembiński
Marcin Panońko
Krzysztof Durczok
Mateusz Pietryga
Michał Jagodziński

autor: ~anonim 2014-10-29 19:22:59

avatar Szkoda,że chłopaki którzy mogli grać dla nas grajra w Żyglinie gdyby tak nie było pewnie znajdowalibyśmy się po drugiej stronie tabeli. Teraz Kozłowa i musimy zdobyć pkt.

autor: ~gość 2014-10-30 23:41:49

avatar Patrząc na wyniki seniorów i pozycją w tabeli zaczynam zastanawiać się czy nie lepiej zdecydowanie inwestować w młodzież ( od rocznika 99 w dół ) a seniorzy na ORLIKI. Patrząc na ostatnie wyniki nawet rocznika 2004 , gdyby mieli po 10 lat więcej to seniorzy LEŻĄ i ROBIĄ POD SIEBIE. Panowie albo weźcie się do roboty, albo przestańcie marnować na Was wydawane pieniądze. Wstyd jak na drużynę. która była w lidze okręgowej. Ponadto sądzę, że Stare Tarnowice zasługują na coś więcej niż na oby A klasę. Mimo wszystko pozdrawiam.

autor: ~anonim 2014-10-31 19:40:33

avatar Na ORLIK to może ciebie z tymi twoimi dziećmi. Jeśli myślisz, że któreś z tych dzieci stanie się drugim Ronaldo albo Messim, to jesteś arogancki albo głupi. Za parę lat połowie z tych dzieci, to nawet nie będzie się chciało grać, bo znajdą sobie inne zajęcia... a druga połowa to się nawet nie nadaje do grania, nawet Mourinho nie zrobi z nich piłkarzy(różnica miedzy gra trampkarzy/juniorów a seniorów to duży przeskok to, że teraz wygrywają to nie znaczy, że też będą wygrywać jako seniorzy). Jak jesteś taki mądry to wyjdź na boisko i pokaż jak się gra.

autor: ~dawid mac 2014-11-01 23:26:21

avatar mieliscie fajny poczatek wezcie sie w garc tarnowice wierza w was grajcie innym ustawieniem bo ten wam nie wychoidzi i nigdy nie wychodzil . gralem u was i wiem a teraz w belgi gram i widze roznice

autor: ~jagoo 2014-11-02 01:06:22

avatar kurwa sami pokazcie jak gracie na boisku a nie z anonima piszecie haha smieszni jestescie i tyle zal.pl!!!

autor: ~gość 2 2014-11-02 15:46:55

avatar Witam.Czytam wypowiedzi i jestem zdziwiony językiem, który jest używany w kilku wypowiedziach , przypuszczam że są to zawodnicy Tarnowiczanki , pierwszy chciałby być Messim lub Ronaldo , lecz za swoje niepowodzenia obwinia trenera, który nie jest Mourinho, a Jagoo używając bardzo ubogiego języka , co może świadczyć o brakach w wykształceniu podstawowym zarzuca komuś , że podpisuje się anonimowo, a sam podpisuje się JAGOO ( chyba wszyscy znają) ciekawe czy Twoja rodzina jest z ciebie dumna , po wyj inteligentnej wypowiedzi.W tym miejscu administrator forum mógłby usunąć obraźliwe lub wulgarne wpisy, forum jest dostępne dla wszystkich , a Wasz klub nie potrzebuje takiej reklamy. Panowie urażeni trochę pokory , Wasze wypowiedzi wskazują , że jesteście osobami bardzo podatnymi na presję.Pozd